You are currently viewing ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ

ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ

1

Την Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024, ημέρα εορτής των Τριών Ιεραρχών, σε πολύ όμορφο και εορταστικό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή βασιλόπιτας του σχολείου μας, προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Το φλουρί το κέρδισε η αγαπημένη συνάδελφος της τεχνολογίας κα Ζωή Μοσχίδου στην οποία ευχόμαστε ολόψυχα να είναι πάντα τυχερή και χαρούμενη!

Επίσης έγινε κλήρωση δώρων από προσφορές του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, καθώς και συνεργατών – τοπικών επιχειρήσεων της πόλης μας, τους οποίους ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία τους. Οι τυχεροί ήταν η κα Λένα Κουρτίδου (φυσικός), ο κος Νίκος Τσεκμές (γυμναστής), η κα Ζαχαρούλα Παπακωνσταντίνου (φιλόλογος) και η κα Θεοδώρα Κωφίδου(χημικός), τους οποίους ευχόμαστε να΄ ναι πάντα γεροί, τυχεροί και χαρούμενοι στη ζωή τους!

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, όπως κάθε χρόνο, προσέφερε ατομικές βασιλόπιτες σε όλους τους μαθητές του σχολείου και οι τυχεροί κέρδισαν από ένα επιτραπέζιο παιχνίδι ταξιδίου!

Ευχόμαστε το 2024 να είναι χαρούμενο, δημιουργικό και να κρύβει ακόμα περισσότερες εκπλήξεις και χαμόγελα για όλους μας!